Anasayfa / Blog / Endüstri Ürünleri / COYNCO ENDÜSTRİYEL VAKUM SÜPÜRGELERİ

COYNCO ENDÜSTRİYEL VAKUM SÜPÜRGELERİ

COYNCO ENDÜSTRİYEL VAKUM SÜPÜRGELERİ

Günümüzde sanayi işletmelerinin vazgeçilmez unsuru olan sanayi tipi süpürgeler her türlü proseste kullanılabilir duruma gelmişlerdir. Kompakt, taşınabilir vakum üniteleri yapıları sayesinde işletmelerde birçok alanda ihtiyacı giderebilmektedir. Ürünler sadece fabrikanın genel ve zemin temizliği değil; makine içi temizliklerinde, elektrik panosu temizliğinde, özellikle ıslak - kuru sanayi süpürgeleri, su ve yağ çekimlerine kullanılmaktadır.

Coynco monafaze vakum süpürgeleri, orta yoğunluktaki kullanımlar için uygun olup Coynco trifaze sanayi tipi vakum süpürgeleri ise ağır şartlara ve yoğun kullanıma uygun ürünlerdir. İşletmelerde, imalat ve seri üretim aşamalarında toz ve çapak sorunu oluşan proseslerde Coynco trifaze vakum üniteleri hatta bağlanarak noktasal emiş yapılabilmektedir. Bu çerçevede makina bakım maliyetleri ve duruşları minimize edilebilmektedir.

Coynco sanayi süpürgelerini bir çok markadan üstün kılan patentli modelleri bulunmaktadır. Marka, hemen hemen tüm modellerinde otomatik filtre silkelemeyi standart olarak sunmaktadır. Diğer marka ürünlere kıyasla bu özellik, filtre ömrünü ciddi şekilde uzatmakta, performansını yükseltirken bakım ve sarf malzeme giderlerini azaltmaktadır. Standart siklon yapısı sayesinde partüküllerin filtreye temas etmeden kazana itilmesini sağlamaktadır. Piyasadaki diğer marka ürünlerde opsiyonel olan emniyet valfi, Coynco'da standart olarak sunulmaktadır. Bu sayede vakum ağzının (bez poşet vb)  tıkanması durumunda emniyet valfi devreye girerek emiş motorlarının zarar görmesini ve arızalanmasını engellemektedir.

Coynco geliştirmiş olduğu patentli Kartuş filtre yapısı sayesinde de önemli bir fark yaratmaktadır. Coynco hepa filtreli süpürge ve ATEX süpürgeleri ürün gurupları sayesinde, özellikle ilaç sanayi ve kimya sanayinde, en çok tercih edilen sanayi süpürgesidir.

Özetle fiyat, fayda, teknoloji, ürün kalite analizlerinde Coynco öncü bir markadır.

Benzer marka ve model ürünlere kıyasla ekonomik sanayi süpürgesidir. Ayrıca uzun vadeli kullanımlarda sarf malzeme tüketimi göz önünde tutulduğunda ucuz bir endüstriyel süpürge olmaktadır.

Yorumunuzu Paylaşın